تازه های دنیای کابل, گزارش بازدیدها, گزارش بازدیدها 2, نو آوری و مقالات

کابل سازی ایران در یک نگاه

کابل سازی ایران در یک نگاه

شرکت کارخانجات کابلسازی ایران ارائه دهنده خدماتی از قبیل مشاوره در طراحی کابل ، انتخاب کابل و تعیین مسیر آن ، نصب کابل و تستهای پس از نصب می باشد . وجود معادن غنی و مرغوب مس و شرکت صنایع ملی مس ایران و داشتن صنایع پیشرفته پتروشیمی در کشور از یک سو و توانائی فزاینده شرکت از سوی دیگر باعث گردیده که ما با اعتماد کامل ادعا کنیم تولیدات ما هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ قیمت قابل رقابت در بازارهای بین المللی می باشند .

سوابق کاری و اثرگذاری در ارتقای ظرفیت ساخت داخل: محصولات این شرکت علاوه بر وزارت نیرو و شرکت مخابرات در اکثرصنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و در صدها پروژه دیگر در حال بهره برداری می باشند که به طور خلاصه عبارتند از : پالایشگاههای نفت و گاز ، ایستگاههای تقویت فشار و مجتمع های مختلف پتروشیمی و فازهای مختلف پارس جنوبی و میدان های نفتی و گازی شرکت های تولید کننده سیمان ، مترو و قطار شهری تهران ،مشهد و تبریز .
ظرفیت تولیدی این کارخانه به شکلی برنامه ریزی شده است تا بتواند جوابگوی کامل نیازهای داخلی باشد.

امکانات سخت افزاری، نرم افزاری و اشتغال زایی: بخش عمده امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متناسب جهت تولید صحیح محصولات در این شرکت فراهم گردیده که باعث اشتغال حدود 250نفر بطور مستقیم و 1000 نفر
در شرکت های پیمانکاری زیر مجموعه به صورت غیرمستقیم گردیده است .
گواهینامه های داخلی و بین المللی: این شرکت تاکنون موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 و همچنین تایپ تست های ذیل گردیده است .
Type test cable 0.6/1kv از شرکت DEKRA
Type test cable 12/20kv از شرکت CESI
Type test cable 18/30kv از شرکت KEMA
Type test cable 76/132kv از شرکت KEMA
گواهینامه استاندارد اجباری – ISIRI 3569-1 و ISIRI 3569-2
مشکلات و نحوه مواجه با تحریم ها و محدودیتهای بین المللی: تحریمها و محدودیت های بین المللی کوچکترین تاثیری بر تولیدات این شرکت نداشته است . سوابق فعالیت در پروژه های پتروپارس، همکاریهای عمده ما با شرکت های تراز اولEPC در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی همچون OIEC-IPMI قرارگاه خاتم الانبیا ، مؤسسه شهیدرجائی ، فرا دست انرژی فلات ،ستاره خلیج فارس ، پتروشیمی دماوند درتوسعه فازهای 13 و 17 و 18 و 19 و 22 و 23 و 24 پارس جنوبی بوده است .
آمادگی برای همکاری های برون مرزی و مزیتهای رقابتی در مقایسه با رقبای خارجی: شرکت کابلسازی ایران اولین تولید کننده کابل و به لحاظ کیفی یکی از برترین شرکت ها در کشور میباشد . با داشتن کارخانه ای کامل در شیراز از نظر توانمندی در تولید انواع کابلهای برق و مخابرات و دانش فنی، در ردیف سه یا چهار کارخانه برتر این نوع تولید در کشور میباشد وبا داشتن این توانائی ها میتوان گفت تولیدات این شرکت از لحاظ کیفی و قیمت قابل رقابت با رقبای خارجی است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *